İstanbul Temizlik

İstanbul temizlik hizmetleri kaliteli hizmet ve çözüm odaklı yaklaşıml

İstanbul temizlik hizmetleri kaliteli hizmet ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla müşterilerinin gönlünde yer edinmiş firmalardandır. Akla gelebilecek her alanda verdikleri temizlik hizmetleriyle hizmet sektöründe uzun yıllardır görev almaktadırlar. Profesyonel temizlikçi kadrosu, işlerini programlı ve titiz bir şekilde hayata geçirmeleri hizmet sektöründe onları ön plana taşımaktadır.

                İstanbul temizlik hizmetleri müşteri haritası oldukça geniş bir temizlik şirketidir. Çalışan, çalışmayan kadınlar, öğrenciler, iş adamları, şirketler, mağazalar, okullar ve kamu kurumlarına yıllardır hizmet vermektedirler. Verdikleri hizmette memnuniyet garantisi bulunmaktadır. Müşterilerinin haftalık programına önem vererek temizliği zamanında ve düzgünce gerçekleştirirler. Her mekâna uygun özel ekipman, üniforma ve malzemelerle hizmet vermektedirler. Yapılan temizlik tarafınızdan onaylanmadan ücret ödemesi alınmaz. Bunun yanı sıra verilen hizmetler oldukça uygun fiyatlıdır. Yapılan temizliğin kalitesi ve fiyatın uygunluğu sebebiyle ilk kez gelen müşteriler muhakkak devam eden süreçte de İstanbul Temizlik Hizmetleri ile çalışmaya devam eder.

                Müşteri tarafından firmaya ulaşıldığında firmanın ve müşterinin ortak uygunluk durumuna göre temizliğin yapılacağı gün, saat ve yer planlanarak iş akışına kaydedilmektedir. Böylece müşterinin temizliğinin yapılmaması, eleman yönlendirilmemesi gibi durumlarla karşılaşılmaz. Aynı zamanda temizliğe gelecek olan personelin gelememesi halinde firma tarafından şahsınıza hemen bir başka eleman yönlendirilecektir. Amaç hizmetinizin eksiksiz bir biçimde tamamlanmasıdır.

                Belirlenen gün ve saatte temizlik yapacak olan personel temizliği dilediğiniz şekilde ve dilediğiniz malzemelerle gerçekleştirir. Her zaman aynı ekibin temizlik yapmasını tercih edebilirsiniz. Dilerseniz sürekli olarak sizlerle çalışacak temizlik hizmetlileri de bulabiliriz. Her temizlik hizmetinin sonunda müşterilerimize tarafımızdan oluşturulmuş memnuniyet anketi sunulacaktır. Ankette çalışan personel ve yapılan temizlik ile ilgili detaylı sorular yer alır. Şikayetlerinizi de isimsiz olarak bu anket formları üzerinden tarafımıza iletebilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın