İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat yapılan mekanlarda yapılan temizlik

İnşaat işleri hem inşaatı yapan hem de inşaatı yaptıran kişiler için oldukça meşakkatlidir. Hem yapılış aşamasında hem de sonrasında fazlasıyla temizlik işi ortaya çıkacaktır.  İstanbul  inşaat sonrası temizlik konusunda çokça sıkıntı çeken şehirlerden birisidir. Hem yapılan inşaatların sayıca fazla olması hem de çalışan ustaların dikkatsiz çalışmaları sonrasında mekanlarda detaylı temizlik yapılması gerekli hale gelmektedir. İnşaat yapılan mekanlarda yapılan temizliğin dikkatli yapılması gerekir. İnşaat sonrasında açığa çıkan alçı tozları, derz lekeleri, beton ve boya lekeleri temizlenirken işten anlayan kişilerce temizliğin gerçekleştirilmesi sonuçların memnuniyet verici olmasını sağlayacaktır.

                Özellikle cam yüzeylerde oluşan boya ve beton lekelerini temizlemek oldukça zordur. Camlardan bu maddelerin çıkartılması sırasında aşındırıcı olmayan yöntemlerin kullanılması gerekmektedir. Kazımak veya tellemek gibi eski yöntemlerin yerine maddelerin çözünmesini sağlayacak doğru temizlik malzemesinin kullanılması daha uygun olacaktır.

                 İstanbul  inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde inşaat sonrasında oluşabilecek her türlü probleminizde yanınızdayız. Anahtar, priz ve pencerelerde boyama sırasında oluşabilecek izleri de uygun malzemeleri kullanarak halledebilmekteyiz. İnşaat sonrası temizlik ekipleri çok sayıda insandan oluşur ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Özellikle site inşaatı, avm inşaatı, apartman inşaatı gibi işin fazla olduğu yerlerde işin durumuna göre eleman sayımız arttırılmaktadır. İnşaat tozları ve pislikleri standart vakum gücüne sahip elektrikli süpürgeler tarafından çekilemeyeceği için profesyonel ekipmanlar kullanılır. Yine granit, mermer gibi özel ilgi isteyen yüzey kaplamalarına zarar vermeden temizleyecek parlatma cihazları kullanılarak yüzey temizliğinizi gerçekleştiririz. Temizlik sırasında inşaat yapılan mekanlarda ortaya çıkabilecek güvenlik sorunları için tedbirli kıyafetler ile temizlik yapar iş güvenliği yükünüzü ortadan kaldırırız. Dış yüzeylerde yapılan temizlik sırasında gerekli güvenlik ekipmanlarını eksiksiz olarak personelimize sağlamakta ve kullanıldıklarından emin olmak için gerekli denetimleri gerçekleştirmekteyiz.

Sayfamızı Paylaşın